13 Mart 2009 Cuma

@ Bilmece @Eğer hem Fenerbahçe'li hem de Kocaeli'li iseniz, Fenerbahçe 1 Kocaeli 1 sonucunda kendinizi nasıl hissedersiniz?!..

6 yorum:

 1. bir beşiktaşlı olarak menfaatlerim doğrultusunda KOCAELİSPOR'la gurur duydum. gözlemlediğim kadarıyla sizde de kocaeli tarafı daha baskın.

  neden: yazınızın görselinde 2kocaeli 1fener resmi kullanmışsınız! =)

  YanıtlaSil
 2. FB li sevgili eşim derki..fenerbahçe yenemedikten sonra, berabere kalacağına..kocaeli yenseydi daha iyi olurdu derler..elçiye zeval olmazmış...

  YanıtlaSil
 3. Yoo Henry, GS maçında da iki Kocaelispor logosu kullanmıştım. Hatta hakkaniyetli olsun diye aynı logoyu kullandım ve aynı formatta yaptım.Ama Bu akşam Fener logosunu koydum ya bloğuma...Daha evdekiler görmediler. Afaroz edebilirler beni:) Oysa ben her takıma aynı mesafedeyim. Sporda centilmenlik önemli bir şey değil mi?

  YanıtlaSil
 4. Oya Hanım,Muammer Bey Kocaeli'li olmalı. Tanıdığım hiç bir Fener Bahçe'li eğer Kocaeli'li değilse,sevinmez böyle bir sonuca!!
  Bu Sevgili Fenerbahçeli gerçekten ne kadar iyi niyetli:))Bizim evde demin bir Trakya'li Fener Bahçe'li vardı. Kapıyı çarptı gitti.. Dayanamadı sonuca valla!!Zaten ne zaman bize gelse ya yeniliyor Fener Bahçe ya da kalıyor berabere!! Bizimkiler zorla davet ediyorlar bize... Eğer FB berabere kaldıysa yada yenildiyse anlayın ki Nejat bizde:))

  YanıtlaSil
 5. peki dediğiniz gibi olsun. aforoza maruz kalırsanız da kapımız açık.

  edit: "gel ne olursan ol, yine de gel." mevLana =)

  YanıtlaSil
 6. Ben takim tutmam ama.. kocaeli adından dolayı kaybeder bende.
  Ne demek öyle KOCA ELİ..bu şehirdekiler hep kocalarının eline mi bakıyor yani..
  Fener bahçe ne güzel bak.
  Feminist bir bayan olarak asla kocamın eline bakmam ben..
  Eger o takım beni kazanmak istiyorsa kesinlikle adını değiştirmelidir. İzmit spor olabilir mesela.
  Saygılar.
  Adımı veremiyeceğim maalesef
  Komşu teyzelerden biri.

  YanıtlaSil