13 Şubat 2012 Pazartesi

Bir Yıldız Daha Kaydı - Whitney Houston Bize Sürpriz Yaptı.

"Dinle!
hayatın değişim için seslendiği zamanlar vardır.
Tıpkı mevsimler gibi

İlkbaharımız harikaydı,

ama yaz bitti.
Sonbaharı da kaçırdık.

Ve şimdi her şey soğuk,
Her şey çok soğuk,
her şey donmaya başladı.
Aşkımız uykuya daldı
ve kar,
bize sürpriz yaptı.
Karların içinde uyuya kaldı,
ve ölüm yaklaşıyor.

Kendine iyi bak."Sözler / Paris, Je t'aime adlı filmden 
Tercüme / Sonbahar blogtan


6 yorum:

 1. merhaba, güzel bir haber ile olsaydı tanışmamız iyi olurdu. Ama ne yapalım kısmet böyleymiş. Bende bu sanatçının ölümüne çok üzüldüm. Çok özel bir sesti. Bloğuma hoş geldiniz. sizi de zevkle izleyeceğim. sevgiler..

  YanıtlaSil
 2. Selam Tülay, sizin blog korkutuyor beni. O kadar güzel mamalar yapıyorsunuz ki.. Hımm... Fena halde baştan çıkarabiliyor göz gezdireni:)

  Hayat tuhaf Tülay, bir varmış bir yokmuş. Ne mutlu geride kalanlara hoş seda bırakabilene.

  Sevgiler benden. Sağolun.

  YanıtlaSil
 3. Büyük bir yıldız daha kayıp gitti oysa ben tekrardan dönüş yapmasını bekliyordum. Whitney seni hiçbir zaman unutmayacağız. Eskiden bu kadar düzgün ve ağırbaşlı bir insanın bu hale gelmesi gerçekten üzücü. Beni onu her zaman içindeki o masumane sevgiyle hatırlacağım.

  YanıtlaSil
 4. Selam Kunfuu, insan öleceğini bilerek yaşıyor ya... hayat büyük bir şaka değil mi sizce? bitiyor işte ya öyle ya böyle... bence sanatçı olmanın güzelliği şu... hayatımızı renklendiriyorlar. vee gittiklerinde...
  baki kalan kubbede hoş bir seda olarak hep var oluyorlar.

  Sağolun.

  YanıtlaSil
 5. hiç tanımadığımız biri için bazen çok üzülebiliyor insan;ne garip..çok üzücü gerçekten; şarkıları ve güzel yüzü aklımda hep kalacak...Sevgiler

  YanıtlaSil
 6. Selam Artdoll, tanımadığımız ama hayatımıza renk veren, değer katan insanlar sanatçılar.. Unutulmuyorlar ya sanırım bu sebepten. Feleğin büyük kıyağı sanatçı olmak. Geriye hoş seda bırakmak. Sevgiler benden:)
  Sağolun.

  YanıtlaSil